Спортивно-оздоровчий табір "Диканська дубрава"

Літо це – золота пора. Адже від того, як людина підживиться, активізованою в цей період цілющою силою самої природи, яке психологічне розвантаження вона отримає, які позитивні емоції придбає, залежить її подальша успішність, народження і реалізація нових планів і задумів. Тож студенти та співробітники нашого університету мали чудову нагоду відновити свої сили та оздоровитися в спортивно-оздоровчому таборі «Диканська Дубрава», який розташований в селі Михайлівка на березі мальовничої Ворскли.

В період з 15 липня по 15 серпня в таборі відпочило 70 чоловік. Для забезпечення безпечного і повноцінного відпочинку в таборі була підготовлена необхідна нормативна та матеріальна база, підготовлені приміщення для відпочинку і занять спортом

Для відпочиваючих щодня проводилася ранкова гімнастика, та дотримувався режим. Відпочиваючі мали змогу здійснювати пішохідні прогулянки, приймати повітряні і сонячні ванни, купатися в річці.

Організувати яскраве і різноманітне життя протягом вже не першого літа нам допомагає відповідальне, творче ставлення до справи всіх співробітників табору. Багато слів подяки чуємо ми від відпочиваючих за цікаву організацію дозвілля.
Викладачами в години спортивно-масової роботи з відпочиваючими зверталася увага на придбання навичок і оволодіння основними елементами техніки ігрових видів спорту, організовувалися спортивні ігри і змагання з таких видів спорту як: волейбол, баскетбол, міні-футбол, більярд, бадмінтон, шахи і шашки.

Адміністрацією табору була проведена Спартакіада з трьох видів спорту (теніс, шахи, волейбол). Переможці якої були нагороджені Грамотами та Дипломами.

Основним напрямком у щоденній роботі викладачів було проведення занять з дотримання правил поведінки на воді і навчання відпочиваючих плаванню.

Відкриття табору супроводжувалося номерами художньої самодіяльності, які підготували відпочиваючі, підняттям національного прапора України, розведенням багаття, дискотекою організованою за допомогою адміністрації табору.
У період роботи табору були організовані походи уздовж берегів ріки Ворскла, у лісову зону Диканського заповідника.
У вечірній час у таборі проводилися телевізійні перегляди інформаційних програм. За допомогою ДВД було організовано перегляди мультиплікаційних фільмів, художніх фільмів, конкурси караоке, дискотеки, організована робота бібліотеки табору. Протягом дня працювали засоби гучномовного зв'язку.

У період роботи табору працювала система провідного телебачення.

Усі спортивно-масові заходи, оздоровчі процедури і культурно-масова робота проводилися під постійним спостереженням лікаря табору і при необхідності коректувалися в залежності від погодних умов, стану здоров'я і віку відпочиваючих.
Завдяки сумлінній роботі працівників їдальні, харчування відпочиваючих було повноцінним, висококалорійним та смачним.

Обслуговуючий персонал табору до виконання своїх службових обов'язків відносився сумлінно, намагаючись створити максимально сприятливі умови для відпочиваючих.

Повною мірою можна сказати, що поставлені завдання перед спортивно-оздоровчим табором були виконані і реалізовані в повному обсязі.