Відділ культурно-освітньої діяльностіВідділ культурно-освітньої діяльності

Історія відділу культурно - освітньої діяльності університету багата і різноманітна і несе свій початок з 1973 року. Та офіційно в 1985 році при профкомі студентів, постановою Президії Облпрофради було відкрито студентський клуб, який у 2001 році, згідно Наказу Міністерства культури і мистецтв України, на підставі рішення Вченої Ради академії, переорганізовано у відділ культурно – освітньої діяльності зі штатним розкладом у кількості 10 одиниць. Нині у відділі працює 10 керівників зі спеціальною освітою.

Відділ є структурним підрозділом виховної роботи університету і підпорядковується проректору з науково – педагогічної та виховної роботи д.мед.н, професор Похилько В.І. Начальник відділу Сидоренко Л.В.

Враховуючи соціальну важливість та направленість на підтримку обдарованої студентської молоді, відділ об'єднує і координує роботу 20 гуртків та колективів художньої самодіяльності, серед яких чільне місце займають 5 колективів з почесним званням « народний аматорський» - це ансамбль танцю «Юність», вокальний ансамбль «Мальви»,хор співробітників "Криниця", народний духовий оркестр, народний амоторський вокальний гурт "Плика вокализ".

За роки державної незалежності України художні колективи здобули визначних досягнень, отримали більш як 70 дипломів першості Міжнародних рівнів, 60 Всеукраїнських та понад 230 обласних, одержано 20 Гран – прі та 2 золоті медалі.

Головне завдання відділу – пошук та розкриття творчих здібностей здобувачів вищої освіти, створення умов для роботи мистецьких колективів, залучення до них іноземних студентів, вшанування пам’яті героїв ЗСУ, прищеплення любові до Батьківщини, примноження слави української національної культури як невід’ємної складової незалежної України.

Соліст - вокаліст Дзюбан Анна

соліст - вокаліст, студентка медичного факультету

Соліст вокаліст Олексій Ткаченко

Соліст вокаліст, студент І курсу медичного факультету.

Учасник проекту "Голос діти 1" - Переможець альтернативного голосування!

Ансамбль лауреат Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Літні тони» в м. Києві. Ансамбль нагороджений дипломами І ступеню міжвузівського мистецького фестивалю «Студентська весна – 2013-2016», лоуреат Всеукраїнського фестивалю "Пісенний вернісаж 2016

Ольга Резніченко, вокалістка.

Ольга Резніченко, вокалістка. Виконавиця сучасних українських пісень. Студентка 2 курсу медичного факультету №1

Івахненко Єлизавета, солістка-вокалістка

Івахненко Єлизавета, солістка-вокалістка. Студентка фахового медико-фармацевтичного коледжу ПДМУ