З Днем працівників освіти: роль викладача важко переоцінити у навчальному процесі

01 жовтня 2023
169

Напередодні Дня вчителя, яке відзначається щорічно у першу неділю жовтня, співробітники кафедри гістології, цитології та ембріології вітають всіх колег нашого університету з професійним святом.

Саме викладач відіграє важливу роль в навчальному процесі, він є орієнтиром і носієм знань, який безпосередньо впливає на формування у наших здобувачів освіти всіх необхідних знань і компетентностей для подальшого професійного життя.

Для активізації пізнавальної діяльності доцентом кафедри гістології, цитології та ембріології  Євгеном Стецуком б проведено практичне заняття на тему: «Ендокринна система. Гіпоталамус. Епіфіз» з використанням методики перевернутого навчання, коли в ролі викладача були студенти.

Результат даної методики показав, що спілкування між учасниками навчального процесу стає визначальною рушійною силою, яка спрямована на удосконалення практичних навичок, що призводить до значного зсуву пріоритетів від простої подачі матеріалу до роботи над його вдосконаленням.

Реалії сьогодення вимагають сучасних підходів до навчання на нашій кафедрі, так як головною нашою метою є формування активного, залученого в освітній процес здобувача вищої освіти, який вміє аналізувати, співпрацювати, допомагати, вести дискусію, аргументувати та висловлювати власну думку.