V Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція: студенти та викладачі ПДМУ діляться враженнями

19 квітня 2024

V Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція: «Ars studendi terminologiae medicinali: лінгвокультурологічний та лінгводидактичний аспекти вивчення латинської мови та медичної термінології»: студенти та викладачі ПДМУ діляться враженнями

18 квітня 2024 року на базі Харківського національного медичного університету відбулася V Всеукраїнська студентська науково-практична онлайн-конференція «Ars studendi terminologiae medicinali: лінгвокультурологічний та лінгводидактичний аспекти вивчення латинської мови та медичної термінології».

Звичайно, що оминути таку славну подію не могли наші студенти та викладачі. У роботі ювілейної конференції взяли участь завідувач кафедри, к .пед. н., доцент Олена Бєляєва як член оргкомітету та студентка І курсу стоматологічного факультету Карина Сапоненко. Вона представила доповідь, підготовлену за результатами проведеного наукового дослідження на тему "Репрезентація концепту «колір» у латинській ботанічній номенклатурі" (науковий керівник ‒ доцент Олена Бєляєва).

З огляду на те, що в Україні йде повномасштабна війна, оргкомітетом було прийнято рішення не присуджувати призові місця учасникам. Вирішили, що головне те, що учасники мали змогу поспілкуватися і поділитися своїми науковими напрацюваннями.

Ця наукова, але така тепла зустріч укотре підвердила точність і влучність вислову Антуана де Сент-Екзюпері, видатного французького письменника, журналіста, військового льотчика, життя якого забрала Друга світова війна: "Найбільша розкіш ‒ це розкіш людського спілкування"!

V All-Ukrainian student scientific and practical online conference "Ars studendi terminologiae medicinali: linguocultural and linguodidactic aspects of learning Latin and medical terminology": students and academic staff of PSMU share their impressions

On April 18, 2024, the V All-Ukrainian Student Scientific and Practical Online Conference "Ars studendi terminologiae medicinali: linguistic and cultural and linguistic aspects of learning Latin and medical terminology" was held at Kharkiv National Medical University.

Of course, our students and academic staff could not miss such a glorious event. The Head of the Department, Associate Professor Olena Beliaieva, PhD, as a member of the organizing committee, and the first-year student of the Faculty of Dentistry Karyna Saponenko took part in the conference. She presented a report based on the findings of her research on "Representation of the concept of "color" in the Latin botanical nomenclature" (supervisor - Associate Professor Olena Beliaieva).

Given the fact that Ukraine is in the midst of a full-scale war, the organizing committee decided not to award prizes to the participants. They decided that the main thing was that the participants had the opportunity to communicate and share their scientific findings.

This scientific but warm meeting once again proved the accuracy and precision of the statement of Antoine de Saint-Exupéry, a prominent French writer, journalist, and military pilot whose life was taken by the Second World War: "The greatest luxury is the luxury of human communication"!