Удосконалюємо педагогічну майстерність! / Improving Pedagogical Skills!

08 лютого 2024

З метою забезпечення умов для безперервного професійного розвитку та вдосконалення навичок у сфері освіти з 05 лютого по 08 березня 2024 року навчально-методичним відділом забезпечення якості освіти на базі Полтавського державного медичного університету організовано курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників за навчальною програмою «Удосконалення педагогічної майстерності в системі вищої медичної освіти. Сучасні підходи та інтерактивні цифрові технології до створення навчально-методичного забезпечення освітнього процесу. Психологічні аспекти взаємодії викладачів і здобувачів вищої освіти під час воєнного стану в Україні». Програма розроблена у форматі модульної системи, яка включає 5 модулів:

1. Навчально-методичне забезпечення сучасного освітнього процесу.
  2. Організаційно-педагогічні умови впровадження змішаного формату навчання.
  3. Актуальні завдання у сфері медичної освіти: визначення стратегій та знаходження ефективних рішень.
  4. Психологічний комфорт у навчанні в умовах воєнного стану.
  5. Сучасні тенденції навчання в галузі медицини: інноваційні методи та сучасні підходи до освітнього процесу.

Заняття проводяться в онлайн-форматі за допомогою платформи "ZOOM".

Для забезпечення високої якості курсів в межах партнерства з Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка, для проведення лекцій залучено досвідчених, компетентних викладачів.

Improving Pedagogical Skills!

With the aim of providing conditions for continuous professional development and enhancing skills in the field of education, from February 5 to March 8, 2024, the Educational and Methodological Department for Quality Assurance at Poltava State Medical University organized advanced training courses for scientific and academic staff on "Improving Pedagogical Mastery in Medical Higher Education. Modern Approaches and Interactive Digital Technologies for Creating Educational and Methodological Support for the Academic Process. Psychological Aspects of Interaction between Teachers and Students under Martial Law in Ukraine". The program is developed in a modular system format, which includes 5 modules:

1. Educational and methodological support of the modern educational process.
  2. Organizational and pedagogical conditions for the implementation of blended learning formats.
  3. Current challenges in medical education: defining strategies and finding effective solutions.
  4. Psychological comfort in learning under martial law.
  5. Modern trends in medical education: innovative methods and modern approaches to the educational process.

The classes are conducted online using the "ZOOM" platform.

To ensure the high quality of the courses, experienced and competent lecturers are engaged in partnership with V. G. Korolenko Poltava National Pedagogical University.