Ще одна угода про міжнародну співпрацю: ПДМУ та благодійна організація UK-MED (Великобританія) будуть взаємодіяти задля розвитку медичної освіти та медичної практики

03 січня 2023
159

Наприкінці 2022 року відбулась чергова знакова подія у міжнародному співробітництві університету у галузі медичної освіти та практики, наукової і культурної  взаємодії.

Очільник ЗВО ПДМУ, ректор, професор Вячеслав Ждан та медичний координатор у Східній Україні Victory Omufila  уклали Договір про реалізацію спільних професійних заходів у напрямку освітньої діяльності, наукової роботи, інформаційних та консультативних послуг, взаємного обміну досвідом.

Що це дасть університету? Задля кращої підготовки фахівців сторони будуть використовувати в інтересах один одного інтелектуальний та матеріально-технічний потенціал своїх установ, допомагати один одному в установленні науково-технічних та комерційно-фінансових зв`язків, інформувати та консультувати іншу сторону з питань спільних інтересів, пов  `язаних з реалізацією підписаної Угоди.

Тож, у новий рік з ще одними новими міжнародними партнерами і новими досягненнями в обміні досвідом! Хай щастить!