Підкорення Берлінського марафону: викладачка ПДМУ серед переможців

25 вересня 2023

24 вересня 2023 року в столиці Німеччини - Берліні відбувся 49-й BMW Berlin Marathon, що входить в лігу з 6 найпрестижніших марафонів світу World Marathon Majors. Цей європейський, яскравий і швидкий марафон відрізняється плоскою трасою, що проходить повз найвизначніші пам’ятки міста. Більшість світових рекордів було встановлено саме на Берлінському біговому марафоні, один з яких цьогорічний. Серед 50 тисяч учасників на цьогорічному Берлінському марафоні фінішувала і викладачка нашого університету - доцентка кафедри терапевтичної стоматології Наталія Іленко-Лобач, подолавши дистанцію 42 км за 4 години 10 хвилин.

До слова, наші викладачі прагнуть бути орієнтиром для студентів не лише в сфері професійної діяльності, але і з точки зору здорового способу життя та активної життєвої позиції.