Круглий стіл на тему цифровізації у сфері науки: запрошуються представники закладів вищої освіти

30 січня 2023
275
Круглий стіл на тему цифровізації у сфері науки: запрошуються представники закладів вищої освіти

Розвиток цифрових сервісів та цифрових інфраструктур – запорука інтеграції України до Європейського дослідницького простору та Єдиного цифрового ринку Європейського Союзу. Пандемія та війна в Україні показали необхідність активнішого застосування у закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур для забезпечення наукової та освітньої діяльності. В Україні функціонують різні види е-інфраструктур, що виконують покладені них функції й в інших сферах діяльності.

Запрошуємо представників закладів вищої освіти 31 січня 2023 року долучитися до круглого столу «Цифрова трансформація наукової діяльності у закладах вищої освіти в умовах євроінтеграції», який організовано Офісом підтримки вченого (https://cutt.ly/a9mT0Xg). Метою заходу є обговорення досвіду застосування в закладах вищої освіти цифрових сервісів та е-інфраструктур для організації та виконання наукових досліджень, розгляд особливостей застосування інструментів відкритої науки, особливостей цифровізації науково-освітньої діяльності.

Для участі у заході необхідно зареєструватися (https://cutt.ly/u9xZVba). Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано запрошення для підключення до круглого столу.

У разі виникнення питань щодо заповнення анкети чи участі у круглому столі прохання звертатись до Анни Яцишин +38 066 3111952 або на електронну пошту – iatsyshyn_anna@sso.org.ua.