Виховна робота інституту

36011 м.Полтава, вул. Шевченка, 23 Тел. (0532) 52-56-07, e-mail: nnipo@pdmu.edu.ua22 листопада 2022 року Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ПДМУ спільно з КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» та кафедрою інфекційних хвороб з епідеміологією провели навчально - виховний захід для лікарів-інтернів медичного фаху у рамках Європейського тижня тестування на ВІЛ-інфекцію. Члени президії у складі Скрипника І.М., Похильк...

Ще з 1985 року жовтень оголошений місяцем боротьби з раком молочної залози. 15 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Мета проведення цього Дня – акцентування уваги громадськості на глобальних проблемах, пов'язаних з онкологічними захворюваннями молочних залоз, підвищення обізнаності населення щодо підходів до профілактики, раннього виявлення та лікування. З цього прив...

22 вересня на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів під керівництвом доцента Соколюк Н.Л. пройшла виховна година присвячена Дню міста «Рідна Полтавщина». Лікарі-інтерни 1 року навчання з фаху «Внутрішні хвороби» взяли участь в ії проведенні (презентація «Полтава Туристична» та фотопідборка по краєвидам Полтавщини).

23 вересня ми відзначаємо День міста. Саме в цей день1943 року Полтава була звільнена від фашистських загарбників. Та ось знову війна! Дуже символічно те, що саме напередодні цієї дати, з російського полону були звільнені наші герої, наші земляки, мужні захисники Азовсталі. Саме цій темі була присвячена виховна година, яка пройшла спільно на кафедрах післядипломної освіти лікарів стоматологів...

Доцент кафедри дитячої стоматології, к. мед. н. Аліна Максименко провела у форматі онлайн з лікарями-інтернами 119 групи виховну годину, присвячену Дню скорботи і пам′яті жертв депортації кримсько-татарського народу. Лікарі-інтерни Євгенія Строїч та Юлія Зайцева підготували змістовну доповідь з мультимедійним супроводом до Дня пам′яті в Україні, що відзначається щорічно 18 травня у річницю деп...

7 квітня 2022 року виповнилось 95 років з дня народження фундатора Полтавської школи ортодонтії, доктора медичних наук, професора Лії Петрівни Григор’євої.

У цей складний для нашої країни час кожен із нас переживає цілу гамму почуттів, коливання настрою – від смутку до ейфорії. Тому зараз дуже важливо вміти керувати своїм психоемоційним станом. З цією метою на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів проведено виховну годину на тему «Психологія воєнного часу» з лікарями-інтернами групи 214 за фахом «Внутрішні хвороби».

16 лютого 2022 року співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів - ортодонтів провели інформаційну годину для слухачів циклу спеціалізації, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, присвячену Дню Єднання.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в рамках проведення Європейського тижня тестування колектив кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів разом зі слухачами та клінічними-ординаторами долучились до акції з тестування на ВІЛ-інфекцію, що проводив КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ-СНІД Полтавської обласної ради».

У цей святковий день колективи кафедр післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів та післядипломної освіти лікарів-ортодонтів провели виховній захід, присвячений дню міста Полтави, для слухачів різних циклів підвищення кваліфікації.

23 вересня на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів відбулася зустріч відкритого діалогу по військово-патріотичному вихованню лікарів-інтернів на тему «Лікарі Полтавщини на варті життя».

На кафедрі сімейної медицини і терапії 21 вересня 2021 року лікарі-інтерни 125-ої групи разом з куратором Лебідь В.Г. підготували цікаву доповідь та документальний фільм, присвячений 78-річниці визволення Полтавщини від фашистських загарбників.

До 100-річчя ПДМУ 1 вересня 2021 р. співробітниками кафедри акушерства і гінекології 2 ПДМУ для лікарів-інтернів була проведена урочиста виховна година, під час якої професор Ліхачов В.К. познайомив молодь із етапами становлення Alma mater, починаючи з 1921 року.

1 вересня 2021 року на кафедрі післядипломної освіти лікарів-ортодонтів для співробітників кафедри, слухачів циклу спеціалізації та клінічних ординаторів проведено перший урок «Сторінки історії Полтавського державного медичного університету». Він присвячений 100-річному ювілею Alma mater.

На кафедрі сімейної медицини і терапії відбулась виховна година, присвячена Міжнародному дню безневинних дітей – жертв агресії (відповідальний доц. Іваницький І.В.), який відзначається 4 червня, та був затверджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН в 1982 році.

У режимі дистанційного спілкування з лікарями-інтернами 2-го року навчання, 217, 218, 219 та 220-ї груп проведено виховну годину, присвячену драматичним подіям 1945 року. У представленій доповіді було згадано, що згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН з 1991 року 11 квітня у світі відзначається Днем визволення в’язнів нацистських концтаборів.

Колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів провів годину поетичного спілкування «Геніальна донька українського народу."

На кафедрі сімейної медицини і терапії відбулась виховна година, присвячена 450-річчю з дня народження українського полководця та політичного діяча, гетьмана реєстрового козацтва, кошового отамана Запорізької Січі Петра (Кононовича) Конашевич-Сагайдачного.

Для підвищення ефективності та прозорості процедур, пов’язаних із забезпеченням навчального процесу, а також задля підтримки соціальних ініціатив 30.11.2020 р. в Навчльно-науковому інституті післядипломної освіти на кафедрі внутрішніх хвороб та медицини невідкладних станів (завідувач кафедри професор Потяженко М.М) була проведена онлайн-зустріч з освітнім омбудсменом академії Климач Тетяною. Читати далі

11 листопада 2020 року на онлайн зустрічі колективу кафедри сімейної медицини і терапії обговорили актуальні питання етичних принципів та визначених законом правил, якими викладачі, лікарі-інтерни, лікарі-курсанти мають керуватися при навчанні, викладанні та провадженні наукової роботи з метою збереження довіри до результатів навчання та підтримки наукових досягнень

На кафедрі ендокринології з дитячими інфекційними хворобами завідувачка кафедри, професор Людмила Бобирьова провела заняття з курсантами Інституту післядипломної освіти на тему: «Сучасні наукові досягнення в лікуванні цукрового діабету та попередження ускладнень в умовах пандемії «Covid-19”.

Проведена зустріч з практичним психологом та освітнім омбудсменом "УМСА" Климач Тетяною Миколаївною. Лікарі-слухачі були ознайомлені з метою, функціями та правилами подачі скарг освітньому омбудсмену.

09 вересня 2020 року відбулося засідання «Школи куратора» - відповідальних за організацію виховної роботи на кафедрах ННІПО УМСА.

З нагоди Дня медичного працівника співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів та кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів ініціювали захід щодо здорового та активного способу життя! Приєднуйтесь!

21 лютого 2020 року  викладачі та лікарі-інтерни УМСА разом зі студентами та викладачами Національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів УМСА провели масштабний захід на відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Кафедра післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА з метою забезпечення екологічної просвіти для студентів академії запросила на лекторій керівника екологічного напрямку в місті Ольгу Макєєву.

Керівники структурних підрозділів УМСА, практичні   психологи, організували  та провели інформаційно-просвітницькі кампанії, спрямовані на підвищення рівня обізнаності трудового колективу, студентства  щодо попередження дискримінації та сексуальних  домагань.

14.01.2020 року співробітниками кафедри педіатрії №2 УМСА та лікарями-інтернами 1-го року навчання з фаху «Педіатрія» на базі Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні проведена виховна година «Чисті руки – запорука здоров'я».

03 грудня 2019 року в рамках “Всесвітнього Дня толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих" співробітники кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією УМСА (завідувачка кафедри д.мед.н. Коваль Т.І. та к.мед.н. Руденко С.С., лікарі-інтерни) разом з благодійними організаціями (БО”БФ”ВОЛНА” (Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю), Регіональної Представниці “ВОНА” (Всеукраїнське об’єдн...

Впродовж Європейського тижня тестування 27 листопада на базі УМСА КП «Обласний Центр профілактики та боротьби ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» під керівництвом в.о. директора Світлани Нестеренко провів тестування на ВІЛ серед студентів та співробітників академії.

26 листопада в УМСА у рамках Регіонального проєкту. присвяченого Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, в академії відбувся обласний конкурс із професійної майстерності: «Не давайте шансу перемогти ВІЛ/СНІДу». У ньому взяли участь лікарі-інтерни та студенти медичних коледжей Полтави, Кременчука, Лубен.

З нагоди Всевсітнього дня толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей, 20 листопада 2019 року лікарі-інтерни кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією УМСА провели для студентів І-ІІ курсів Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Ярослава Мудрого інформаційно-виховний захід "ВІЛ-інфекція – прихована епідемія".

З нагоди святкування дня Гідності та Свободи України, співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів разом із лікарями-інтернами другого року навчання, відвідали виставку «ФАКТОР СВОБОДИ», яка проходить у Національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка.

На кафедрi сiмейної медицини i терапiї викладачами разом із лiкарями-iнтернами було проведено виховну годину, присвячену відомому українському гумористу Остапу Вишнi (П.Губенку).

17 жовтня 2019 року кафедрою дитячої стоматології (зав. кафедри проф. Шешукова О.В.) спільно з кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології (зав. кафедри проф. Скрипніков А.М.) організований захід в рамках програми «Здорова посмішка» у дитячому відділенні Обласної психіатричної клінічної лікарні ім. О.Ф. Мальцева.

10 жовтня 2019 року годину пам`яті провели разом з матір`ю Героя України Валерія Боняківського лікарі-інтерни. Організувала зустріч кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів (зав. кафедри П. М. Скрипніков). 

100 років від дня народження видатного вченого, лікаря, д.мед.н., професора, ветерана Другої Світової війни, професора кафедри внутрішньої медицини №1 Дудченка Максима Андрійовича. Колектив Навчально-наукового інституту післядипломної освіти приєднався до відзначення 100 річного ювілею.

Кафедра післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА запросила у ці березневі дні в Академію відомих літераторів, краєзнавців для того, щоб послухати їхні дослідження про перебування уславленого Кобзаря — українського поета Т.Г. Шевченка на Полтавщині. «Випадковостей не буває, — стверджує зав. кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів УМСА, професор В.Д. Куроєдова.