Одноразова адресна грошова допомога

36011 м.Полтава, вул. Шевченка, 23 Тел. (0532) 52-56-07, e-mail: nnipo@pdmu.edu.ua

Інформація щодо порядку отримання випускниками ПДМУ
одноразової адресної грошової допомоги

Згідно наказу МОЗ України від 28.05.2012 №390 «Про затвердження порядку надання одноразової адресної грошової допомоги випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями медичного та фармацевтичного профілів» одноразова адресна грошова допомога рекомендується випускникам Полтавського державного медичного університету (навчання за державним замовленням), які приступили після закінчення інтернатури до відпрацювання 3-х років на посадах спеціалістів в заклади охорони здоров'я, що розташовані в сільській місцевості та селищах міського типу, а також на роботу в інші заклади охорони здоров'я на посадах лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-педіатрів дільничних і лікарів-терапевтів дільничних.

Строки прийому документів на отримання одноразової адресної грошової допомоги в 2023 році:

з 01 серпня по 29 вересня 2023 р.

Перелік необхідних документів:

1. Заява (зразок додається, заповнюється власноруч).

2. Копія паспорту (1, 2 сторінки + прописка).

3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

4. Копія свідоцтва про шлюб (при наявності зміни прізвища).

5. Копія диплому.

6. Копія листа МОЗ України про перерозподіл (при наявності перерозподілу).

7. Копія трудової книжки (завірена відділом кадрів).

8. Трудовий договір «Про роботу в закладах охорони здоров'я, що розташовані в сільській місцевості та селищах міського типу, а також про роботу в інших закладах охорони здоров'я на посадах лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікарів-педіатрів дільничних і лікарів-терапевтів дільничних» з обов'язковим зазначенням про відпрацювання 3-х років згідно державного розподілу датований поточним роком (2023).

9. Відкрити картковий рахунок в будь-якому відділенні «Приват Банку» з обов'язковим зазначенням коду університету: 43937407 та коду проекту: 41Т_712 (стипендія).

Копії документів повинні бути завірені за місцем роботи!

Назва закладу охорони здоровʼя та посада у трудовій книжці повинні співпадати з назвою у договорі та протоколі розподілу молодих спеціалістів.

10. Довідка з банку щодо розрахункового рахунку на який будуть перераховані кошти.

З питань звертатись: м. Полтава, вул. Шевченка 23, Полтавський державний медичний університет,

навчально-науковий інститут післядипломної освіти, 2-й поверх, кабінет №207.

Інспектор – Мальована Ольга Миколаївна.

Контактні телефони:  050-28-62-731.

!!! З 01 листопада по 10 листопада 2023 року надати особисто або надіслати поштою довідку (підтвердження), датовану листопадом-місяцем з відділу кадрів закладу охорони здоровʼя про те, що лікар працює «на певній посаді по теперішній час»
на адресу: 36011, м. Полтава, вул. Шевченка 23, Полтавський державний медичний університет, каб. 232 (Бухгалтерія).

З питань звертатись: +38 (0532) 56-10-00 (відділ стипендії) – Павленко Людмила Петрівна.