Онлайн-платформи для навчання здобувачів освіти

36024, м. Полтава, вул.. Шевченка, 23, адміністративний корпус 1 поверх, кімнати: 109,111,114;
e-mail: med.2@pdmu.edu.ua

На підтримку медичних працівників та студентів України ELSEVIER HEALTH

надає безкоштовний доступ до медичних ресурсів ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis.

ClinicalKey — платформа для медичних працівників та студентів медичних вишів, яка пропонує понад 1400 тематичних сторінок, присвячених факторам ризику захворювань, клінічним проявам, методам лікування, а також посиланням на відповіді за конкретними спеціальностями, супутні препарати та клінічні огляди. Ресурс містить провідні повнотекстові довідники та журнали, інформацію про ліки, відео, практичні рекомендації, клінічні калькулятори тощо. Complete Anatomy – це платформа 3D анатомії, яка трансформує розуміння студентами анатомії, надає викладачам унікальні засоби навчання та співпраці, а також використовується клініцистами усього для удосконалення власного розуміння складних анатомічних структур. Osmosis — це освітня платформа для лікарів і студентів медичних вишів та осіб, які доглядають за пацієнтами. Osmosis виходить за рамки підручників і лекцій, пропонуючи простий, захоплюючий та інформативний освітній відеоконтент. Бібліотека Osmosis містить понад 2000 відео із патології, фізіології, фармакології та клінічної практики з відповідними запитаннями, картками та примітками. Безкоштовний доступ надається тільки після входу через веб-браузер, а не через мобільний додаток. Після створення облікового запису можна користуватися як з веб-сайту, так і з мобільного додатка.

За довідками звертайтеся до бібліотеки ПДМУ: e-mail: library@pdmu.edu.ua