Деканат медичного факультету №2

36024, м. Полтава, вул.. Шевченка, 23, адміністративний корпус 1 поверх, кімнати: 109,111,114;
e-mail: med.2@pdmu.edu.uaКапустянський Денис Васильович
Капустянський Денис Васильович
Декан медичного факультету №2, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №2

Лікар-хірург вищої категорії. У 2004 році закінчив медичний факультет УМСА з відзнакою. Протягом 2004 – 2006 років лікар-інтерн хірург Полтавської обласної клінічної лікарні. Закінчив магістратуру з фаху хірургія з відзнакою. З лютого 2006 року - лікар-травматолог Полтавської ЦРКЛ. З 2007 року працював лікарем хірургом 1 МКЛ, та паралельно навчався в заочній аспірантурі на базі кафедри хірургії №1 «УМСА».

З 2009 по 2014 рік - асистент кафедрі хірургії №3, з червня 2014 року працює на посаді доцента кафедри. З січня 2019 року – доцент кафедри хірургії № 2. У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему: "Оцінка ефективності діагностики, лікування гострого апендициту і його ускладнень та шляхи покращення їх результатів".

У 2015 році отримав звання доцента кафедри хірургії. Має 56 друкованих праць, 1 патент на корисну модель, 2 раціоналізаторські пропозиції, автор навчального посібника з загальної хірургії для англомовних студентів та співавтор 3 навчальних посібників і підручника з хірургії для студентів стоматологічних факультетів. Займається лікувальною та консультативною роботою у хірургічному відділенні. Сфера зацікавленості в хірургії: гостра хірургічна патологія органів черевної порожнини, герніологія, ендоскопічна хірургія. З 2014 до вересня 2019 року виконував обов’язки заступника декана медичного №1.
Є членом ГО "Асоціація хірургів Полтавської області". За багаторічну та плідну працю в освітній й медичній галузях нагороджений Почесною грамотою Шевченківської районної у м.Полтаві ради, Відзнакою ректора та нагрудним знаком, подякою Прем'єр-міністра України

Жамардій Валерій Олександрович
Жамардій Валерій Олександрович
заступник декана факультету, доктор педагогічних наук, доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини

У 2011 році закінчив з відзнакою Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка. З 2011 по 2014 рік навчався в аспірантурі ПНПУ імені В.Г. Короленка на кафедрі педагогічної майстерності та менеджменту імені І.А. Зязюна. У 2014 році захистив дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я) і здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Тема дисертаційного дослідження: «Формування спеціальних умінь і навичок студентів вищих навчальних закладів у процесі занять пауерліфтингом». У 2015 році Вченою радою ПНПУ імені В.Г. Короленка затверджено тему докторської дисертації та узгоджено в Міжвідомчій раді з координації наукових досліджень з педагогічних та психологічних наук в Україні відповідно до паспорту спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я).
З січня 2016 року прийнятий на посаду викладача кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної реабілітації, спортивної медицини Української медичної стоматологічної академії. У грудні 2019 року обрано за конкурсом на посаду доцента кафедри фізичного виховання та здоров’я, фізичної терапії, ерготерапії з спортивною медициною та фізичною реабілітацією Української медичної стоматологічної академії. З вересня 2020 року виконує обов’язки заступника декана медичного факультету № 2.
Переможець Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Медична наука в практику охорони здоров’я» (Полтава, 2016) і Всеукраїнської науково-практичної конференції: «Медична наука – 2018» (Полтава, 2018). Рецензент авторефератів, збірників наукових праць, навчальних програм, навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, ректорських і контрольних робіт. Рецензент наукових статей у Міжнародному журналі університетської школи фізичного виховання «Human Movement» (м. Вроцлав, Польща). Член редакційної колегії наукових журналів «Витоки педагогічної майстерності» й «Естетика і етика педагогічної дії». Автор 120 наукових праць у галузі фізичної культури і спорту, теорії та методики фізичного виховання, психології спорту і педагогіки.
Викладає практичні заняття з дисципліни «Фізичне виховання» у студентів стоматологічного та медичних факультетів. Майстер спорту України з пауерліфтингу, неодноразовий переможець обласних і Всеукраїнських змагань. Нагороджений подякою Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Кононенко Сергій Володимирович
Кононенко Сергій Володимирович
заступник декана факультету, доктор філософії зі спеціальності Медицина, асистент кафедри хірургії № 3
Жорник Олена Євгеніївна
Жорник Олена Євгеніївна
старший інспектор
Деменко Марія Анатоліївна
Деменко Марія Анатоліївна
інспектор