Зустріч дев'ята: Влад Литвин

36011, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23
Тел.: (0532) 50-25-66, 56-20-92 (багатоканальний), 56-21-38, 56-21-79, (05322) 60-80-75.
e-mail: pricom@umsa.edu.uaВлад Литвин, випускник УМСА., 22 роки.

«Я виріс у сім’ї військового, ми багато переїжджали, тому на запитання, звідки я, – завжди твердо відповідаю :«Із Черкащини!»

У дитинстві мріяв стати пілотом і журналістом, а ще,можливо, дипломатом і піарщиком. Але якось в 12 сказав всім, що буду стоматологом. Моя сім’я передбачала можливості навчання лише на бюджеті, тому я старанно вчився і надіявся, що у мене все вийде. Мрії матеріалізуються, так що я вступив на бюджетну форму навчання в УМСА, найкращий стоматологічний виш в Україні! 

З перших кроків навчання у моє життя ввійшли Омельченко Олександр Євгенійович і Нечапаєва Людмила Володимирівна як наставники та як досвідчені викладачі, і впродовж 5 років я був старостою курсу, часто отримуючи від них мудрі поради. Та і тепер, як тільки випадає можливість, забігаю до них у кабінет в гості! 

Навчатися було складно, але безперечно, дуже цікаво. Це заслуга наших викладачів. Були і двійки, і недоспані ночі, і проспаний модуль із латині, а вже коли пішли стоматологічні предмети - нарешті стало ясно, що все було недаремно! Марченко Ірина Ярославівна допомогла поставити першу пломбу і написати наукову роботу, з якої на конференції ми отримали перше місце. Король Дмитро Михайлович вчив ліпити зуби, і дав спробувати на смак альгінатний відбиток. Волошина Людмила Іванівна на четвертому курсі примусила  заново вчити анатомію і нагадала, що значить отримувати двійки. Далі були перші видалені зуби, перші пройдені канали - одні з найщасливіших моментів у моєму житті. 
Наступний абзац мого одкровення я хочу присвятити всім людям, які були поруч і зробили  мене тим, ким я є зараз. Надзвичайно велике «Дякую» нашій Академії! Як староста, кажу це від імені своєї групи, курсу і усіх друзів, яких я знайшов тут. Дякую за проживання у першому гуртожитку, за республіку, за класних, всебічно обдарованих, талановитих, залюблених у свою справу людей, яких в УМСА безліч! 

А тепер, як багато чого вже пройшов і «зуби» дещо обточив, «гризучи граніт науки», звертаюсь до вступників, щасливців, у яких це все ще попереду:

«Вам буде важко вчитися, але УМСА - це саме та сторінка Вашого життя, яку перегортати не хотітиметься, повірте мені. Наша професія надзвичайна, і я щасливий кожен день від того, що через 5 хвилин я вже на робочому місці, я - стоматолог.

Успіхів у подоланні всіх труднощів! Позитивно думайте, наполегливо йдіть до метиі і у вас все вийде!»