Зустріч Чотирнадцята: Юлія Пономаренко

36011, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23
Тел.: (0532) 50-25-66, 56-20-92 (багатоканальний), 56-21-38, 56-21-79, (05322) 60-80-75.
e-mail: pricom@umsa.edu.ua

Про Академію і про себе Юлія Пономаренко, студентка 4 курсу 12 групи стоматологічного факультету.

Доброго дня, шановні друзі

Хочу також трохи розповісти вам про себе. Можливо, знадобиться, коли опинитесь перед нелегким вибором майбутньої професії

Я приїхала навчатися до Полтави із міста Миколаєва. Змалечку завжди намагалася щось творити: у 7 років долучилась до співочого гуртка «Парус» і почала вчитися грі на фортепіано, з 10 років - професійним танцям з хіп-хопу, співам (сольно), посідала багато призових місць, із найважливіших для мене нагород була перемога на конкурсі «Перлини Миколаєва», де здобула Гранд Прі та право на безкоштовний запис у студії Таїсії Повалій, а також почала вчитися у школі телебачення «M-STAR, потім долучилась до співочого гурту «Чучулічки», із цим гуртом ми мандрували всією Україною та виступали у Болгарії і посідали призові місця. Вчилась я в школі добре і брала активну участь у її громадському житті. Коли настав час вибору професії, я не вагаючись, обрала професію лікаря, бо за декілька років до випуску зі школи через цукровий діабет помер мій дідусь, якого я дуже любила, після того я і пообіцяла собі та своїй родині, що стану лікарем, і ніхто рано помирати не буде!

Я неодноразово чула про Українську медичну стоматологічну академію у Полтаві гарні відгуки, окрім того, маю дуже багато знайомих, які у свій час закінчили УМСА і тепер вже відомі лікарі! Мені ближче до душі стоматологія, бо я знала, що стоматологи навчаються всьому, і я матиму глибокі знання та зможу завжди допомогати у разі потреби і своїй родині. Звичайно, попервах було важко, але далі за час навчання на першому курсі я поступово навчилась сприймати великий обсяг інформації , познайомилась з видатними професорами і побачила дуже багато експонатів, які мене вразили. Все виявилось набагато цікавішим, аніж навіть я уявляла! 4 роки так швидко пролетіли, що аж жаль, бо ж більше не повернуться!

Мені дуже подобається вчитися і вже застосовувати свої знання на практиці. А першим пацієнтом, звичайно, стала моя люба матуся, це для мене була найвідповідальніша і хвилююча мить, лікувала карієс зуба 4.6, і все пройшло добре, до сьогоднішнього дня пломба тримається, а мама почуває себе добре.

Я дуже пишаюсь тим, що вирішила стати лікарем, адже тепер маю можливість допомагати людям і робити життя кращим!
В академії я навчилась досягати своїх цілей, бо ж щодня дізнавалась багато нового і корисного. Життя тут неймовірно захоплююче! Нікуди не поділась і моя активна позиція в усьому, що стосується тепер вже студентського життя поза стінами академії. Я – член волонтерського загону «Посмішка», кожного разу, коли ми із командою приходимо до дітей з цікавою інформацією, коли я бачу веселу малечу, думаю про те, що рухаюсь таки у правильному напрямку і що ми разом з академією робимо величезну справу! За всі 4 роки навчання я подорослішала і тепер дякую Долі за те, що привела мене саме в УМСА! Хто хоче буде лікарем, – давайте до нас! Наша дорогенька академія навчить вас не тільки професії медика, але й збагатить духовно, навчить долати перешкоди, загартує фізично, у нас чудові можливості для занять спортом, наші студентські спортивні команди – призери багатьох змагань! А як у нас студенти танцюють і співають! Це вже я вам, як профі із досвідом, набутим у Миколаєві, кажу! Та про все у цьому моєму короткому ессе годі розповісти! Приїжджайте – побачите на власні очі! Успіхів вам усім при вступі! Триматиму за вас кулачки!