Зустріч четверта: Ілля Прокопенко

36011, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23
Тел.: (0532) 50-25-66, 56-20-92 (багатоканальний), 56-21-38, 56-21-79, (05322) 60-80-75.
e-mail: pricom@umsa.edu.ua

Ілля Прокопенко, студент стоматологічного факультету, 2 курс, 7 група

Так як я виріс в сім'ї лікарів, то питання, куди вступати після школи, у мене не виникало. А вирішив я бути саме стоматологом. Мені хотілося скоріше дізнаватися щось нове про обрану професію. Особливо цікавила анатомія людини. Також я хвилювався щодо колективу, в якому опинюсь і про своє місце у ньому , але переживання виявились марними! Як зараз пам'ятаю мою першу пару в академії. Це біохімія. Я тоді чомусь так злякався її, зрозумівши, що це одна з найвибагливіших кафедр. Але даремне. Все з часом стало на свої місця, і я заспокоївся. Занурившись в навчання з головою, зрозумів, що все не так вже й складно, якщо ти хоч щось читаєш. В академії часто проходять різні цікаві заходи, такі як: "Голос УМСА", "Містер УМСА", "Міс УМСА", "Студвесна", "Dance Battle", тож ви не втратите голову від одного тільки навчання! У студентському житті у свій час я також вирішив не пасти задніх, і одразу почав брати участь у крутому заході - "Dance Battle". У ньому наша команда зайняла 1 місце.

А після першого семестру нам на плечі впало і неабияке випробування – сесія! Перша у нашому житті, і ми переживали страшенно! Не знали. що робити, куди бігти, за що перше хапатись, ми тільки вчили-вчили…Навіть ночами. Зубрили.І все якось владналось само собою, ми всі вціліли і після закінчення сесії перший раз з групою нарешті класно «відірвались»! Другий семестр вже здався легшим, і я навіть вирішив знову взяти участь у конкурсі "Містер УМСА". Так як я був ще "зелененьким",то я,звичайно, його не виграв, але все одно збираюсь це зробити у майбутньому! Зате я знайшов там нових гарних друзів, отримав незабутні враження, і представив себе академії. Наприкінці другого семестру на нас знову чекала сесія і екзамени. Я здав їх без проблем. І, звичайно, після такого напруженого навчального року наша група не могла втриматись від грандіозної гулянки. Влітку - незабутній захід - "Республіка"! Туди ще потрібно потрапити, але вже, коли потрапили, то не пошкодуєте втраченого часу! Всім раджу там побувати!!

За цей рік ми навчились стояти один за одного, а хтось ще й зустрів другу половинку! Тож навчання в академії - це не тільки книжки і пари, це ще й незабутні перерви у компанії одногрупників, з жартами та підколами, а як же без цього! Так само, як я чекав літа, так само чекав і початку другого курсу. І коли дочекався , то був неймовірно радий побачити всіх своїх одногрупників, адже я живу в Полтаві, а вони всі з інших міст. Нашу групу вважають найнеслухнянішою на потоці. Але ми на те не зважаємо! Натомість ми дуже дружні, хоча з часом , все-таки, і розбились на маленькі групки, в яких кожен дружить з тим, з ким хоче. Але це ще не кінець, історія ще пишеться! Попереду у нас безліч таких незабутніх спогадів, сесій, екзаменів, жартів, підколів, і найголовніше: КРОК-1, яким починають лякати ще з 1 курсу, але я думаю що ми його здамо з легкістю, адже немає того, що не зробить людина, коли дуже цього захоче! А ми не тільки дуже хочемо, але й любимо вчитися у нашій академії!

Так що, приєднуйтесь до нас! І хай вам пощастить при вступі! Тоді обов`язково зустрінемося!