Зустріч друга: Катерина Вуразка

36011, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23
Тел.: (0532) 50-25-66, 56-20-92 (багатоканальний), 56-21-38, 56-21-79, (05322) 60-80-75.
e-mail: pricom@umsa.edu.ua

Студентка медичного факультету, 3-го курсу з нормативним терміном навчання, 7н групи Катерина Вуразка.

З дитинства я вже знала, що стану лікарем. Звичайно, мої батьки були цьому раді, але завжди попереджали ,про надзвичайно складний, тривалий та відповідальний шлях. Тому для того, щоб спробувати, переконатися та довести собі, що медицина – це саме те, що мені потрібно я подала документи до медичного коледжу. Закінчивши його з відзнакою, без жодних вагань і сумнівів я обрала УМСА. Вибір був очевидний, адже це найкраща академія не тільки в Україні, але й в усій Європі!. І ось я «Зарахована»!

З цього часу в моєму житті все змінилося,розпочалося зовсім доросле життя. Кожного ранку мого першого року навчання я прокидалася з думкою, що навчання подобається все більше і більше. Академія надає можливість не тільки отримати сильні знання, практичні навики, оволодіти найновітнішими технологіями діагностики та лікування, а й реалізовувати себе як творчу особистість, розвивати свої інтелектуальні та спортивні вміння. Я з дитинства вивчала іноземні мови, тому прийшовши на Кафедру іноземних мов з латинською мовою та термінологією, почувала себе «в своїй тарілці». Виборола І місце на Всеукраїнській олімпіаді з латинської мови і очолила студентський науковий гурток на цій кафедрі.

А далі - участь у Студентській науковій конференції на 2 секціях: латинська мова та хірургія(підсекція-радіологія). Наукові керівники дають можливість пізнати та дослідити нові направлення розвитку сучасної медицини. Мої одногрупники завжди мене підтримують та допомагають у всіх починаннях, адже кожного дня ми проводимо разом часу більше, ніж вдома і знаємо одне одного вже так, як наче 100 років разом. Я дуже вдячна академії за знання, розвиток та бажання досягати нових вершин. Всім студентам-медикам бажаю успіху та наснаги. А всім, хто хоче пов’язати своє життя з медициною, але має якісь сумніви:щиро раджу: облиште їх і сміливо крокуйте вперед до ваших мрій! У вас все вийде! Тож,вперед!