Зустріч перша: Тетяна Зиганжинова.

36011, Україна, Полтава, вул.Шевченка, 23
Тел.: (0532) 50-25-66, 56-20-92 (багатоканальний), 56-21-38, 56-21-79, (05322) 60-80-75.
e-mail: pricom@umsa.edu.ua

Як воно, після майже безтурботного школярства, зрідка затьмареного хіба що іспитами чи «розбірками» з учителями і батьками допущених промахів у поведінці, відгулявши на повну випускний вечір та отримавши нарешті Свідоцтво про середню освіту, опинитися за дверима школи перед справжнім дорослим вибором: а що далі? Ким же врешті решт хочеться бути? Кожен, у кого це вже позаду, має свою правду. І свій, хай хоч і куций досвід вибору, який вже довелося самостійно зробити. Ним охоче поділяться студенти УМСА. У започаткованому циклі студентських одкровень «Про себе і про Академію» вони будуть щиро без прикрас ділитися набутим досвідом. А раптом, у вирішальну мить комусь також знадобиться?.. Отже, зустріч перша. Тетяна Зиганжинова, студентка 3 курсу, 1 групи стоматологічного факультету УМСА.

До останнього я сумнівалась : мед. факультет чи стоматологія?! Здійснити давню мрію і стати відомим хірургом, чи дослухатись до порад батьків і спробувати себе, свої силиу новій для мене професії?! Подаючи документи, я без вагань поставила на 1 місце УМСА і чекала відповіді. Побачивши, що я рекомендована до зарахування –спеціальність «стоматологія», я відчула і радість, і сум водночас. Я знала , що попереду мене чекає новий, дорослий світ, що студентське життя не буде таким легким і прекрасним, тим паче у медичному закладі. На щастя, вже на 1 курсі я впевнилась, що все це зовсім не так. Завдяки Alma mater моє ставлення до студентського життя змінилось, як і змінилось сприйняття багатьох життєвих речей, продовжили формуватись погляди на життя. Вперше тоді за 17 років я залишилась сама, без батьків, за 600 км від дому.

Не можу сказати, що все з самого початку виходило. Ні. Було багато різних моментів, які змушували засмучуватись, або навпаки – радіти. Я дуже вдячна нашій академії за те, що тоді і тепер я відчуваю себе максимально комфортно в ній. Вдячна за те, що кожного ранку я залюбки просинаюсь і іду на пари, бо знаю, що там я отримаю не тільки потрібні мені знання, але і позитивний заряд емоцій на весь день! Я вдячна академії за те, що саме тут я познайомилась з багатьма цікавими людьми, знайшла справжніх друзів, товаришів. Студенти-медики – вони ж не такі, як всі студенти. Вони особливі! Завжди усміхнені, щасливі, хоч і виглядають злегка замученими, адже всю ніч готувались до модуля чи екзамену. Окрім цього, не можу не сказати про те, як сильно я рада бути старостою потоку, та старостою моєї улюбленої 1 групи! Перша – значить, найкраща завжди і в усьому! Так воно і є!

Для мене академія – це не тільки школа медицини, але і школа життя. Вона вчить всіх нас бути самостійними, допомагає твердо іти до поставленої мети, не боятись реалізовуватись, показувати себе і пробувати щось для себе нове. Саме тому, будучи студенткою 1 курсу, я вирішила взяти участь у щорічній науковій конференції , написала 3 роботи з таких предметів : укр.мова, англ.мова та лат.мова. Я вдячна своїм науковим керівникам, які підтримували мене , початківця, та допомагали весь цей час. Це був мій перший крок у доросле, наукове життя. В цьому році я планую продовжити почате , і вже маю певні думки стосовно своєї наукової роботи, проте вже з іншого предмету – терапевтичної стоматології. Не можу не сказати про те, що саме наша УМСА надихає мене та дуже мотивує. Саме тому я стрімко іду до своєї мети та старанно «гризу граніт» науки! І зараз, коли вже половину шляху пройдено , хочеться іти тільки вперед, долаючи такі перепони , як , наприклад, КРОК. Проте, не дивлячись на тяжкий навчальний процес, я маю час і на відпочинок, і на особисте життя. Я вважаю, що успішний студент повинен встигати все, та бути успішним в усьому!

Зараз я вивчаю нову іноземну мову – німецьку, від якої я просто у захваті, веду активний спосіб життя, гуляю з друзями, зі своїм хлопцем, який теж навчається в УМСА, але має трохи іншу спеціальність. Я завжди намагаюсь правильно розставляти пріоритети та з розумом керувати своїм часом. Я дуже вдячна своїм батькам за те, що 3 роки назад вони підштовхнули мене до стоматології та дали таку можливість навчатись в найкращій Українській медичній стоматологічній академії нашої країни!!! Всім студентам – медикам бажаю творчої наснаги, мотивації , успіхів та любові до обраної професії, бо саме любов творить дива не тільки в особистому житті людини, а і в її професійній діяльності. А щодо моїх планів на майбутнє та мрій – їх багато, та всі вони дуже амбітні. Я мрію стати одним із найкращих стоматологів, навчатись у найкращих світових майстрів своєї справи, працювати на одній із кафедр зі студентами в УМСА та займатись практичною діяльністю. Сподіваюсь, що мої батьки завжди будуть поруч, і впевнена, що знання, які я отримала в стінах академії, будуть в моїй голові, розумі, серці та думках .